ART / Lithographs / Litograph 8258076
nr 825 8076
LITOGRAPH (F)
Nils Artur, 256/360, signed, subject size: 45x57,
Nils Artur, 256/360, signerad, motivets mått: 45x57
300
SEK 100
Monday May 6 2013
at 19:21:37
5/5 12:55:21